WARSZAWA

CH Arkadia

Al. Jana Pawła II 82

arkadia@centrumwina.pl

22 331 25 91

Galeria Mokotów

ul. Wołoska 12

gmokotow@centrumwina.pl

22 161 38 85

CH Atrium Reduta

Aleje Jerozolimskie 148

reduta@centrumwina.pl

22 823 90 73

CH Atrium Targówek

ul. Głębocka 15

targowek@centrumwina.pl

22 675 07 19

CH Warszawa Wileńska

ul. Targowa 72

wilenska@centrumwina.pl

22 331 60 16

Galeria Północna

ul. Światowida 17

gpolnocna@centrumwina.pl

506 012 062

Sklep stacjonarny

ul. Puławska 336

skleppulawska@centrumwina.pl

22 566 34 80

WROCŁAW

CH Borek

ul. Hallera 52

borek@centrumwina.pl

71 783 17 29

Galeria Dominikańska

Plac Dominikański 3

gdominikanska@centrumwina.pl

71 347 03 05

Park Handlowy Magnolia

ul. Legnicka 58

magnolia@centrumwina.pl

71 333 38 54

Pasaż Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki 22

pasazgrunwaldzki@centrumwina.pl

71 324 11 52

JANKI K/WARSZAWY

CH Janki

ul. Mszczonowska 3

janki@centrumwina.pl

22 716 29 99

LEGIONOWO

Centrum Wina - Inny Świata

ul. Jagiellońska 8

innyswiat@op.pl

22 766 27 50

GDAŃSK

Galeria Bałtycka

Aleja Grunwaldzka 141

gbaltycka@centrumwina.pl

58 552 43 30

CH Manhattan

Aleja Grunwaldzka 82

manhattan@centrumwina.pl

58 767 72 35

GDYNIA

Galeria Riviera

ul. Kazimierza Górskiego 2

riviera@centrumwina.pl

58 779 06 98

Sklep stacjonarny

ul. Świętojańska 13

swietojanska@centrumwina.pl

58 620 20 59

GLIWICE

CH Arena

ul. Jeziorańskiego 1

arena@centrumwina.pl

32 775 15 87

KATOWICE

Silesia City Center

ul. Chorzowska 107

silesia@centrumwina.pl

32 605 09 34

Galeria Katowicka

ul. 3 maja 30

katowicka@centrumwina.pl

502 308 474

KRAKÓW

Galeria Krakowska

ul. Pawia 5

gkrakowska@centrumwina.pl

12 628 72 32

CH Zakopianka

ul. Zakopiańska 62

zakopianka@centrumwina.pl

12 293 31 94

POZNAŃ

Stary Browar

ul. Półwiejska 32

starybrowar@centrumwina.pl

61 667 11 83

BYDGOSZCZ

Zielone Arkady

ul. Wojska Polskiego 1

zielonearkady@centrumwina.pl

500 315 057

LUBLIN

CH Atrium Felicity

ul. Wincentego Witosa 32

felicity@centrumwina.pl

81 452 88 88

Serwis ambra.com.pl korzysta z plików cookies (tzw. ciasteczka).

Więcej informacji o tym jakich cookies używamy, oraz jak nimi zarządzać, znajdziesz po kliknięciu w „więcej”. więcej